زمانبندی ثبت درخواست واجدین شرایط نقل و انتقالات دانشجویی نیمسال دوم ۹۹-۹۸

۲۳ آذر ۱۳۹۸ | ۰۹:۰۴ کد : ۴۱۳۳ اخبار تصویری اخبار
تعداد بازدید:۶۷۴
زمانبندی ثبت درخواست واجدین شرایط نقل و انتقالات دانشجویی نیمسال دوم ۹۹-۹۸

«  اطلاعیه »

 زمانبندی ثبت درخواست واجدین شرایط نقل و انتقالات دانشجویی

 نیمسال دوم  99-98

 

زمان ثبت درخواست نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98، مطابق با  زمان اعلام شده در سامانه مربوطه از مورخ 98/09/16 لغایت 98/09/30 می باشد.

 

ثبت درخواست انتقال یا میهمانی کلیه دانشجویان متقاضی، فقط از طریق سامانه نقل و انتقالات دانشجویی به آدرس  monada.iau.ir امکان پذیر است.  (صرفاً درخواست هایی که در سامانه ثبت شده قابل بررسی و رسیدگی خواهد بود.)

 

«« متقاضیان می بایست قبل از ثبت درخواست، کلیه اطلاعات شیوه نامه نقل و انتقالات و الحاقیه آن را از طریق وب سایت دانشگاه آزاد اسلامی تهران غرب به آدرس wtiau.ac.ir Dدانشجویی و فرهنگی D نقل و انتقالات و یا سامانه مذکور مطالعه نموده و پس از کسب اطلاعات کافی درخواست خود را ثبت نمایند. »»

 پیگیری آخرین وضعیت درخواست های مواد ثبت شده بر اساس مواد 1 تا 12-1 و 16 شیوه نامه نقل و انتقالات به صورت آنلاین در سامانه قابل مشاهده خواهد بود و متقاضیان میهمانی بر اساس ماده 12-2، می توانند از تاریخ 98/10/5 و تا قبل از زمان شروع کلاسها نتایج درخواست خود را از طریق سامانه مشاهده نمایند. (پیگیری وضعیت دانشجویان صرفا از طریق سامانه انجام می گردد و نیازی به مراجعه حضوری به واحدهای مبدا، مقصد و سازمان مرکزی دانشگاه نمی باشد.)

 

  1. هزینه انتقال و میهمانی برای تمام دانشجویان متقاضی میهمانی و انتقال که بر اساس ماده 12 آئین نامه درخواست خود را ثبت می نمایند مطابق ماده 13 شیوه نامه می باشد.
  2. ثبت درخواست برای دانشجویان دوره دکترای تخصصی به جز بندهای2-1و 2-2، 10و12 شیوه نامه ممنوع می باشد.
  3. در صورت صدور مجوز میهمانی یک ترم برای دانشجویان دکترای تخصصی، امکان اخذ رساله در واحد مقصد وجود ندارد و در صورت تقاضای گذراندن امتحان جامع در واحد مقصد نیز، صرفا با تایید و اخذ مجوز از کمیسیون موارد خاص میسر خواهد شد.
  4. ثبت درخواست برای دانشجویان پژوهش محور ممنوع می باشد
  5. انتقال یا میهمانی دانشجویان در صورت نداشتن منع آموزشی و تأیید صحت مدارک و مستندات ارسالی دانشجو توسط واحد دانشگاهی امکان پذیر است.
  6. با توجه به وجود مشکلات احتمالی نظیر مغایرت و ... حتی الامکان از به تعویق انداختن ثبت درخواست خود به روزهای پایانی خودداری نمایید.
  7. انتقال دانشجو در تمامی مواد آیین نامه در نیمسال آخر تحصیل ممنوع می باشد.
  8. انتقال مجدد دانشجویان به غیر از ماده 12 شیوه نامه ممنوع می باشد.
  9. انتقال دانشجویان بدون آزمون ممنوع می باشد.
  10. مجوز انتقال در صورت وجود رشته، مقطع، گرایش تحصیلی به سال ورود دانشجو در واحد دانشگاهی مقصد امکان پذیر است.

نظر شما :